Titles you rated
DemolitionRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
DoubtRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 2.5
As Tears Go ByRated ★ 3.0
Man on High HeelsRated ★ 3.5
Striking DistanceRated ★ 4.0
OasisRated ★ 3.5
Boogie NightsRated ★ 3.0
Piranha 3DRated ★ 1.5
Girl by GirlRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
HeadhuntersRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 3.5
The Book of EliRated ★ 2.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 2.5
UnbreakableRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
PainedRated ★ 2.5