Titles you rated
John CarterRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
What Women WantRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 4.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
HulkRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0