Series
Ratings
263
MashleRated ★ 4.5
7th Time Loop: The Villainess Enjoys a Carefree Life Married to Her Worst Enemy!Rated ★ 3.5
Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 4.0
Mikadono San Shimai wa Angai, ChoroiRated ★ 4.0
Welcome to the Outcast's Restaurant!Rated ★ 3.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 4.0
Kuma Kuma Kuma Bear Punch!Rated ★ 4.0
The Daily Life of a Middle-Aged Online Shopper in Another WorldRated ★ 3.0
Headhunted to Another World: From Salaryman to Big Four!Rated ★ 3.5
Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
The Too-Perfect Saint: Tossed Aside by My Fiancé and Sold To Another KingdomRated ★ 3.5
Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Ameku Takao's Detective KarteRated ★ 3.5
I May Be a Guild Receptionist, but I'll Solo Any Boss to Clock Out on TimeRated ★ 3.5
Villainess Level 99: I May Be the Hidden Boss but I'm Not the Demon LordRated ★ 3.5