Series
Ratings
10
Dream HighRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0