Titles you rated
Heartless CityRated ★ 4.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0