Series
Ratings
22
City HallRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 2.5
Drinking SoloRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 0.5
DoctorsRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 0.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 1.5
SignalRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 2.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5