Movies
Ratings
32
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0