Titles you rated
Loki Season 1Rated ★ 5.0
Loki Season 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0- Mr. PicklesRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 4.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Devilman: CrybabyRated ★ 5.0- Superjail!Rated ★ 5.0