Titles you rated
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0