Movies
Ratings
476
Dancer in the DarkRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Haute CuisineRated ★ 3.5
The Naked KitchenRated ★ 2.0
ObsessedRated ★ 2.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Dear JohnRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 4.5