Series
Ratings
17- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 1.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 4.5
Sense and SensibilityRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5