Movies
Ratings
30
The MercilessRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0