Series
Ratings
177
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Change Days Season 2Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
A Clean SweepRated ★ 4.0
Risqué Business: TaiwanRated ★ 3.0
Risqué Business: JapanRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Sense8Rated ★ 3.5
OverlordRated ★ 3.5
OverlordRated ★ 3.5
OverlordRated ★ 3.5
OverlordRated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 5.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 3.5
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 3.5