Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Drawing CloserRated ★ 3.0
366 DaysRated ★ 3.0
The 8-Year EngagementRated ★ 3.0- The Memory EraserRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
April, Come She WillRated ★ 2.5
Small, Slow but SteadyRated ★ 3.5
Love Me, Love Me NotRated ★ 3.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.0
KikujiroRated ★ 4.0
CompanionRated ★ 3.0
UpstreamRated ★ 4.5