Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
- DEATH NOTERated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5- Tribe of Hip Hop 2: Game of ThronesRated ★ 2.5