Titles you rated
Slam DunkRated ★ 4.5
ERRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0- Three KingdomsRated ★ 5.0
My Fair PrincessRated ★ 4.0- Palace of DreamsRated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
24Rated ★ 5.0
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5