Movies
Ratings
331
The WailingRated ★ 5.0
ForgottenRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Sky HighRated ★ 5.0
Bedtime StoriesRated ★ 5.0
Into the WoodsRated ★ 5.0
Arthur 3: The War of the Two WorldsRated ★ 5.0
Ice Age: Collision CourseRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: The Road ChipRated ★ 5.0
CJ7: The CartoonRated ★ 5.0
The Peanuts MovieRated ★ 5.0
TrollsRated ★ 5.0
Arthur and the Revenge of MaltazardRated ★ 5.0
HomeRated ★ 5.0
The Tale of DespereauxRated ★ 5.0
Horton Hears a Who!Rated ★ 5.0
Surf's UpRated ★ 5.0