Series
Ratings
199- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 3.5
- Kiko-chan's SmileRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 2.5
EveRated ★ 2.0
Forecasting Love and WeatherRated ★ 2.5
Marry My HusbandRated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.5
Taxi Driver 2Rated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
Birthcare CenterRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 2.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Doctor ChaRated ★ 3.5