Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 1.0
King and the ClownRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 2.5
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.0