Titles you rated
- TRUE LOVERated ★ 3.0
Fermat's RoomRated ★ 5.0
Saw IVRated ★ 4.0
InkheartRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 2.0
Police StoryRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Life Risking RomanceRated ★ 2.0
Train Brain ExpressRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Kung Fu DunkRated ★ 3.5
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 2.5
BeckRated ★ 4.0
DostanaRated ★ 4.0
Deiva ThirumagalRated ★ 5.0- AladinRated ★ 4.0
Om Shanti OmRated ★ 4.0