Movies
Ratings
22
About TimeRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 2.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
Don JonRated ★ 2.0
EnchantedRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0