Series
Ratings
115
The Great Shaman Ga Doo-shimRated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
테니스의 왕자 OVA : 전국대회편Rated ★ 5.0
Dating in the KitchenRated ★ 4.0
Page TurnerRated ★ 3.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 2.0
Chief KimRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0