Series
Ratings
95
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
ReturnRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
Mew Mew PowerRated ★ 4.0- 장금이의 꿈 2기Rated ★ 4.0
- 장금이의 꿈 1기Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 4.0
Doctor SlumpRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 5.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 2.5
The PenthouseRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 3.5