Titles you rated
 The Shape of WaterRated ★ 4.0 The Shape of WaterRated ★ 4.0
 FlowRated ★ 4.0 FlowRated ★ 4.0
 SpacemanRated ★ 3.0 SpacemanRated ★ 3.0
 Hack Your Health: The Secrets of Your GutRated ★ 3.0 Hack Your Health: The Secrets of Your GutRated ★ 3.0
 Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5 Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
 Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5 Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
 The Dream SongsRated ★ 4.0 The Dream SongsRated ★ 4.0
 Hail to HellRated ★ 3.5 Hail to HellRated ★ 3.5
 Extraction 2Rated ★ 4.0 Extraction 2Rated ★ 4.0
 Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0 Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
 How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5 How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
 How to Train Your DragonRated ★ 4.0 How to Train Your DragonRated ★ 4.0
 Moana 2Rated ★ 4.0 Moana 2Rated ★ 4.0
 MoanaRated ★ 4.0 MoanaRated ★ 4.0
 Beauty and the BeastRated ★ 3.5 Beauty and the BeastRated ★ 3.5
 Thunderbolts*Rated ★ 3.5 Thunderbolts*Rated ★ 3.5
 NowhereRated ★ 3.5 NowhereRated ★ 3.5
 Last MileRated ★ 2.5 Last MileRated ★ 2.5
 The Holiday CalendarRated ★ 3.0 The Holiday CalendarRated ★ 3.0