Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 4.5
Squad 38Rated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0