Titles you rated
Lump of SugarRated ★ 3.5
Princes and PrincessesRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Princess and the FrogRated ★ 3.0
Stormy NightRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 2.0
White House DownRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 4.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.0
The Green MileRated ★ 4.0
The CallRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0