Series
Ratings
18
Ranma 1/2Rated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 2.0
Your Lie in AprilRated ★ 1.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5