Titles you rated
LimitlessRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.0