Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0