Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 3.0
The SnowmanRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 2.5
MementoRated ★ 4.5
UpRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5