Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 2.0
Me Before YouRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Marriage BlueRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 2.5
Love FictionRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0