Movies
Ratings
53
My Best Friend's WeddingRated ★ 2.5
A Lot Like LoveRated ★ 3.0
AlfieRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 2.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 2.5
You've Got MailRated ★ 3.0
There's Something About MaryRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 2.5
Step UpRated ★ 2.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.0
Sex and the City 2Rated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.5
P.S. I Love YouRated ★ 3.0
Love Me If You DareRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0