Movies
Ratings
19
Han Gong-juRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
AntiqueRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 2.0