Titles you rated
T-34Rated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 5.0
DaybreakersRated ★ 3.0
MoonRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Hardcore HenryRated ★ 1.0
MaudieRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0