Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 2.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 5.0
- Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
Full House Take 2Rated ★ 2.0
Personal TasteRated ★ 3.0