Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Beyond the CloudsRated ★ 4.5
Full House Take 2Rated ★ 5.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 4.0
- Eyes of DawnRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.0
School 2013Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Gakuen AliceRated ★ 5.0- Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 4.0
Magical DoReMi #Rated ★ 4.0- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 4.0
- Magical DoReMiRated ★ 4.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 5.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 5.0- BonobonoRated ★ 4.0