Titles you rated
UpRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
SplitRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 0.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
BraveRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 1.5