Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Tamako Love StoryRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
FrankenweenieRated ★ 3.0
Big EyesRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 2.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
For SamaRated ★ 4.5