Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
BurntRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
SpyRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5