Series
Ratings
35
Sword Art Online IIRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
Chief KimRated ★ 3.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0