Movies
Ratings
508- PilotRated ★ 2.5
 TwistersRated ★ 4.0 TwistersRated ★ 4.0
 Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0 Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
 The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0 The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
 ExhumaRated ★ 3.5 ExhumaRated ★ 3.5
 TomboyRated ★ 4.0 TomboyRated ★ 4.0
 Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5 Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
 Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0 Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
 The MediumRated ★ 2.5 The MediumRated ★ 2.5
 The SilencedRated ★ 2.5 The SilencedRated ★ 2.5
 Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5 Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
 The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0 The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
 Good Will HuntingRated ★ 3.5 Good Will HuntingRated ★ 3.5
 Love 911Rated ★ 3.0 Love 911Rated ★ 3.0
 Bruce AlmightyRated ★ 3.0 Bruce AlmightyRated ★ 3.0
 The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5 The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
 Partysaurus RexRated ★ 3.0 Partysaurus RexRated ★ 3.0
 Weathering With YouRated ★ 3.0 Weathering With YouRated ★ 3.0
 Atashinchi The 3D MovieRated ★ 3.0 Atashinchi The 3D MovieRated ★ 3.0
 BaoRated ★ 3.5 BaoRated ★ 3.5