Titles you rated
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 5.0
Ever NightRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.5