Titles you rated
Oh My VenusRated ★ 4.5
All About My MomRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5- Transporter: The SeriesRated ★ 4.5
I Have a LoverRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
On the Way to the AirportRated ★ 4.5
Cheer Up!Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
Mrs. CopRated ★ 5.0