Movies
Ratings
21
The Face ReaderRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0