Titles you rated
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0