Movies
Ratings
1060
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
The SeatRated ★ 3.0
Are You There God? It's Me, MargaretRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.0
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 2.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5