Series
Ratings
110
House of GuinnessRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
The Office Season 3Rated ★ 3.5
The Office Season 2Rated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 2.5
Doctor ChaRated ★ 4.0
Mom's Friend's SonRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5