Titles you rated
Yong PalRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0