Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
The MissionRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 3.0
Take PointRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0