Movies
Ratings
160
WatchmenRated ★ 5.0
Mezzo ForteRated ★ 4.5
KiteRated ★ 5.0
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 4.5
The Batman vs. DraculaRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 4.0
The Crossing IIRated ★ 4.0
The CrossingRated ★ 4.0- As the Gods WillRated ★ 3.0
Batman Beyond: Return of the JokerRated ★ 4.5
Sharknado 3: Oh Hell No!Rated ★ 3.5
Sharknado 2: The Second OneRated ★ 4.0
Batman: Mystery of the BatwomanRated ★ 3.0
Batman & Mr. Freeze: SubZeroRated ★ 5.0
The RoomRated ★ 5.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
RedlineRated ★ 5.0
The Lego Batman MovieRated ★ 5.0